Sportowy rozkład jazdy. Czyli co, gdzie, jak i kiedy

2016.03.18 13:08
Gdzie warto się wybrać? Komu kibicować i za kogo trzymać kciuki? Poniżej przedstawimy sportowy rozkład jazdy na najbliższy weekend.
Sportowy rozkład jazdy. Czyli co, gdzie, jak i kiedy
Fot: Grzegorz Chuczun

Piłka nożna. Od Ekstraklasy do IV ligi, sparingów i juniorów

W piątek w Krakowie o punkty w meczu z Wisłą powalczy Jagiellonia (więcej: Ciężki sprawdzian w Krakowie. W piątek mecz z Wisłą).

Poza tym podlaskie zespoły rywalizować będą na szczeblu I, II oraz III ligi (więcej: Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga. Wyniki weekendowych spotkań).

Wiosnę zainaugurują również i czwartoligowcy. Nie zabraknie też kilku sparingów z udziałem ekip z niższych lig (więcej: Podlaski futbol. Inauguracja wiosny w IV lidze i sparingi. Wyniki weekendowych spotkań).

W Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych na boisku przy ul. Świętokrzyskiej z Wartą Sieradz zagra MOSP. Początek rywalizacji w sobotę o godz. 12.00.

Futsal. Pierwszoligowcy w Białymstoku i tradycyjnie BLS

Dwa spotkania I ligi futsalu - grupa północna odbędą się w ten weekend w Białymstoku. Wicelider - MOKS w niedzielę (20.03) podejmie Malwee Łódź, a dzień wcześniej (19.03) Helios zmierzy się z liderem - drużyną AZS UW Gdańsk (więcej: Futsal. Dwa spotkania w Białymstoku. Zagra Helios i MOKS).

W sobotę i niedzielę 48 drużyn będzie toczyć boje w 6. kolejce VIII edycji BLS. Mecze tradycyjnie rozgrywane będą w hali Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku.

Siatkówka. Gra Ślepsk

W sobotę w hali OSiR przy ul. Wojska Polskiego pierwszoligowy Ślepsk gościć będzie zespół AGH Kraków. Start zawodów o godz. 17.00.

Lekkoatletyka. Kamila Lićwinko walczy o medal na HMŚ w Portland

Na Halowych Mistrzostwach Świata w skoku w wzwyż o medal powalczy Kamila Lićwinko. Zawodniczka Podlasia Białystok w 2014 wspólnie z Rosjanką Marija Kucziną uzyskała złoty medal. Czy w tym roku Polka również sięgnie po złoto?

Bieganie. Grand Prix Zwierzyńca

W najbliższą sobotę (19.03) odbędzie drugi bieg tegorocznej edycji Grand Prix Zwierzyńca (więcej: Grand Prix Zwierzyńca: W sobotę bieg numer dwa).

Sprawdź: Grand Prix Zwierzyńca

Rugby. Białostoczanie zaczynają rozgrywki

W niedzielę w drugiej lidze rugby sezon rozpoczynają zawodnicy z Podlasia. Białostocki team Rugby zmierzy się na wyjeździe z Chaosem Poznań.

Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Na lodowisku BOSiR rozpoczęła się druga część Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych Zakopane – Białystok 2016! W stolicy Podlasia zostaną rozegrane ostatnie konkurencje w łyżwiarstwie szybkim.

Sprawdź: Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Trochę inny sport, czyli Turniej Gier Sieciowych KOBA Network Team Games 2016

Turniej Gier Sieciowych KOBA Network Team Games 2016 to turniej dla uczniów szkół gimnazjalnych, średnich i nie tylko.

Sprawdź: Turniej Gier Sieciowych KOBA Network Team Games 2016

Błażej Okuła
blazej.o@bialystokonline.pl

1215 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39