Spotkajmy się i porozmawiajmy o ciąży

2010.05.26 00:00
Debata o zdrowiu, prezentacja mody ciążowej, pokaz wiązania chust do noszenia niemowląt, porady położnej, poczęstunki i degustacje. W czwartek, 27 maja w Centrum Astoria odbędzie się spotkanie pod hasłem "Diagnostyka dla Twojej ciąży". Wstęp jest bezpłatny.
Spotkajmy się i porozmawiajmy o ciąży
materiały organizatora

Akcja społeczno - medialna "Diagnostyka dla Twojej ciąży" jest ogólnopolskim programem edukacyjnym, adresowanym do pań przygotowujących się do macierzyństwa. Ma na celu podniesienie poziomu świadomości znaczenia badań laboratoryjnych dla zdrowego i spokojnego przejścia przez tak ważny okres jakim jest ciąża.

Cykl spotkań pacjentek z lekarzami-ekspertami rozpoczął się w 2008 roku w Warszawie, przy okazji Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "Czynniki Ryzyka Utraty Ciąży - rola diagnostyki laboratoryjnej", organizowanej przez Fundację Akademia Nowoczesnej Diagnostyki oraz ogólnopolską sieć laboratoriów medycznych Diagnostyka.

Do tej pory zorganizowano podobne spotkania także w Katowicach, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu.

Najbliższe odbędzie się w białostockim Centrum Astoria o godz. 18. W jego trakcie będzie można porozmawiać z ekspertami i zadać pytania specjalistom z zakresu ginekologii. Spotkanie ma charakter otwarty, a udział w nim jest nieodpłatny.

andy

953 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39