Spotkanie z drifterką i jazdy w promocyjnej cenie, czyli Dzień Kobiet na Torze Białystok

2021.03.01 10:50
Pierwszy w tym roku dzień otwarty na białostockiej motoarenie będzie ukłonem w stronę pań. W niedzielę (7.03), na obiekcie przy ul. Ciołkowskiego, zorganizowane zostanie wydarzenie zatytułowane "Dzień Kobiet na Torze Białystok".
Spotkanie z drifterką i jazdy w promocyjnej cenie, czyli Dzień Kobiet na Torze Białystok
Fot: BOSiR

Jak informuje Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji, który to sprawuje opiekę nad Torem Białystok, w ramach zbliżającej się akcji na lokalnej motoarenie obowiązywać będą promocyjne ceny. Panie, z okazji swojego święta, za udział w swobodnych jazdach samochodowych (za 10-minutową sesję) zapłacą jedynie złotówkę. Ponadto otrzymają one pierwszeństwo w korzystaniu z dobrodziejstw toru. Warto dodać, że panowie także mogą w niedzielę (w godz. 11.00-15.00) sprawdzić swe umiejętności prowadzenia pojazdu. Ich 10-minutowa sesja kosztować będzie 10 zł, co również jest stawką niższą niż zwykle.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Kamila Pałka, a więc białostoczanka, która trenuje drift, czyli technikę jazdy autem w kontrolowanym poślizgu. W mediach społecznościowych znana jest jako MotoFretka. Opowiada ona m.in. o swoim BMW E30, przygotowaniach do zawodów driftowych czy zdobytych trofeach.

Podczas "Dnia Kobiet na Torze Białystok" kierowcy będą mogli ćwiczyć wchodzenie w zakręty, opanowywanie nadsterowności i podsterowności pojazdu oraz wszelkie inne manewry za kierownicą.

Event przeprowadzony zostanie w reżimie sanitarnym i bez udziału publiczności.

Więcej informacji: Dzień Kobiet w motoryzacyjnym klimacie

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

841 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39