Sprzęt, ubrania, książki czy rękodzieło. W sobotę będzie Osiedlowa Wyprzedaż Garażowa

2016.05.11 20:20
Czas wiosennych porządków trwa. W sobotę (14.05) będzie okazja do pozbycia się niepotrzebnych i nieużywanych rzeczy. Przy ul. Mieszka I w Białymstoku odbędzie się Osiedlowa Wyprzedaż Garażowa.
Sprzęt, ubrania, książki czy rękodzieło. W sobotę będzie Osiedlowa Wyprzedaż Garażowa
Fot: pixabay.com

W najbliższą sobotę Spółdzielnia mieszkaniowa "Zachęta" w Białymstoku organizuje wyprzedaż garażową, która potrwa od godz. 11.00 do 16.00 w parku vis a vis ryneczku przy ul. Mieszka I.

Akcja organizowana jest już po raz drugi, gdyż pierwsza cieszyła się niemałym zainteresowaniem. To świetna okazja do odświeżenia swoich szaf, piwnic czy strychów, posegregowania rzeczy i zrobienia porządków. To, co dla nas jest zbędne i nieużywane, może posłużyć innym.

Przynieść można w zasadzie prawie wszystko - odzież, obuwie, zabawki, sprzęt, przedmioty dekoracyjne, książki, ciekawe starocie czy rękodzieło. Organizatorzy dysponują 20 stołami i ławami. Chętni mogą rozstawić dodatkowo swoje folie, wieszaki, leżaki czy sztalugi.

Wystawić mogą się również osoby spoza osiedla. Konieczne są wcześniejsze zapisy. W tym celu należy skontaktować się z Klubem Zenit do czwartku (12.05). Są jeszcze miejsca. Wystawcy nie ponoszą żadnych kosztów.

Wyprzedaż jest otwarta dla zwiedzających. Przyjść może każdy chętny.

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, wszystko zostanie przeniesione do Klubu.

Ewa Reducha
ewa.r@bialystokonline.pl

1502 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39