"Środa z profilaktyką". Porad udzielał będzie dietetyk

2020.12.15 08:43
Osoby, które mają problemy z nadmierną wagą i chcą pozbyć się nadprogramowych kilogramów, mogą skorzystać z tele-konsultacji z dietetykiem. Wystarczy się zgłosić wysyłając maila.
"Środa z profilaktyką". Porad udzielał będzie dietetyk
Fot: pixabay.com

Najbliższa "Środa z profilaktyką" (16.12) poświęcona będzie problemowi otyłości. Podlaski Narodowy Fundusz Zdrowia zorganizuje więc tele-konsultacje z dietetykiem. Będzie można dowiedzieć się, gdzie zaczyna się granica otyłości i czy zbliżamy się do jej przekroczenia. Specjaliści podpowiedzą również, od czego zacząć walkę z nadwagą i złymi nawykami. Przedstawione zostaną także zasady zdrowej diety. Zainteresowani dowiedzą się też, jak w zdrowy sposób zaspokajać zachcianki na "coś słodkiego".

Osoby, które chcą skorzystać z tele-konsultacji w Podlaskim NFZ, muszą się na nie zapisać. Wystarczy wysłać e-maila na adres profilaktyka@nfz-bialystok.pl. W tytule należy wpisać "Dietetyk w Podlaskim NFZ". Natomiast w treści wiadomości trzeba zostawić swój numer kontaktowy oraz imię lub pseudonim. Należy również krótko uzasadnić, dlaczego potrzebujemy konsultacji.

Każdy, kto się zgłosi, otrzyma odpowiedź, o której godzinie w najbliższą środę zadzwoni dietetyk. Dyżur będzie trwał w godzinach od 10.00 do 16.00. Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Maile ze zgłoszeniami przyjmowane są do wtorku (15.12) do godziny 14.00.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

905 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39