Startuje kolejna runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku

2013.04.20 00:00
Już w niedzielę (21.04) teren byłej fabryki "Biafamar" w Czarnej Białostockiej zmieni się w arenę zmagań rajdowych. Rusza II runda samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2013.
Startuje kolejna runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku
Fot: sxc.hu

Emocje, zacięta walka o ułamki sekund i liczne konkursy. To wszystko czeka na uczestników II Rundy Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2013. Podobnie, jak w zeszłym roku odbędzie się ona na terenie byłej fabryki w Czarnej Białostockiej. Rajd to jedna próba, która przejeżdżana jest czterokrotnie. Nowością będzie to, że tym razem auta będą startowały co minutę. W rajdzie wezmą udział zarówno kierowcy z licencją rajdową, jak i amatorzy. Emocji zebranym dostarczą też goście specjalni. W tym roku swoje umiejętności zaprezentuje Kamil Butruka w Mitsubishi Lancer EVO oraz Łukasz Sobocina w Ładzie VFTS. Rajd uświetnią też różnego rodzaju konkursy z nagrodami.

Co ważne, w II rundzie SMB może wystartować każdy. Nie trzeba posiadać licencji sportu samochodowego ani specjalnego auta. Wymagane są jedynie: prawo jazdy kat.B, sprawne, ubezpieczone auto i kask dla kierowcy i pilota.

Niedzielna impreza rozpocznie się o 11.00 w Czarnej Białostockiej.

II rundzie Samochodowych Mistrzostw Białegostoku patronuje BiałystokOnline.pl.

Szczegóły:

II Runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

893 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39