Strategia rozwoju województwa. Konsultacje w Białymstoku

2013.05.06 00:00
Już odbyły się w Bielsku Podlaskim i Łomży, na poniedziałek (6.05) zaplanowano je w Suwałkach, a na wtorek (7.05) w Białymstoku. Trwają konsultacje społeczne dotyczące Strategii rozwoju województwa podlaskiego do roku 2020.
Strategia rozwoju województwa. Konsultacje w Białymstoku
Fot: E. Sadowska-Dubicka

Na zakończenie cyklu spotkań ekspertów tworzących strategię rozwoju województwa z mieszkańcami okolic Bielska Podlaskiego, Łomży i Suwałk, odbędą się konsultacje społeczne w Białymstoku.

W Centrum Dydaktyczno-Naukowym Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku (ul. Szpitalna 37) projekt Strategii przedstawią opracowujący go eksperci: prof. Jacek Szlachta, prof. Bogusław Plawgo, prof. Wojciech Dziemianowicz oraz dyrektor Departamentu Zarządzania RPO Daniel Górski. W konsultacjach wezmą udział marszałek województwa Jarosław Dworzański i prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski.

Początek konsultacji o godz. 11.00.

Otwartym konsultacjom społecznym będą towarzyszyły w tym tygodniu spotkania władz regionu i ekspertów z różnymi środowiskami. W poniedziałek odbędzie się takie spotkanie z parlamentarzystami województwa podlaskiego, we wtorek z przedsiębiorcami, a w środę z organizacjami pozarządowymi.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
925 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39