Strefa wykluczenia wokół Czarnobyla i grupa poszukiwaczy. Jak zakończy się ta historia?

2024.04.20 10:02
Tytułem spotkania na najbliższych Planszówkach Johnny'ego i Mateusza będzie gra "Zona: Sekret Czarnobyla". To survivalowa gra przygodowa dla grupy od jednego do czterech graczy.
Strefa wykluczenia wokół Czarnobyla i grupa poszukiwaczy. Jak zakończy się ta historia?
Fot: Fundacja Grający Białystok Johnny'ego/FB

"Zona: Sekret Czarnobyla" będzie tytułem na Planszówkach Johnny'ego i Mateusza w poniedziałek (22 kwietnia) w Książnicy Podlaskiej.

"Zona: Sekret Czarnobyla"

"Zona: Sekret Czarnobyla" to gra, która przenosi uczestników w świat postapokaliptycznej strefy wykluczenia wokół Czarnobyla. Wcielając się w rolę szperaczy, gracze stają się odważnymi poszukiwaczami, którzy nielegalnie wkraczają do tego niebezpiecznego obszaru. Ich celem jest zdobycie legendarnego źródła.

Każdy z graczy wciela się w unikalną postać, jednak wszystkich uczestników rozgrywki łączy wspólna misja przeżycia i osiągnięcia celu. Podczas rozgrywki gracze eksplorują Zonę, stawiając czoła różnorodnym niebezpieczeństwom takim jak walka z mutantami, czy też unikanie anomalii oraz zbieranie cennych artefaktów o niezwykłych właściwościach.

Gracze muszą wykorzystać swoje umiejętności oraz zdobyte wyposażenie, aby przetrwać i osiągnąć swój cel. Zarządzanie ekwipunkiem i atrybutami postaci ma kluczowe znaczenie, ponieważ podejmowane wybory wpływają na dalszy rozwój wydarzeń.

Więcej informacji: Zona na Planszówkach Johnny'ego i Mateusza

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl
897 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39