Studenci już mogą uruchamiać bilety elektroniczne na legitymacjach

2011.04.18 00:00
Studenci białostockich uczelni już mogą aktywować Białostocką Kartę Miejską na swoich elektronicznych legitymacjach.
Studenci już mogą uruchamiać bilety elektroniczne na legitymacjach

Studenci Politechniki Białostockiej, Uniwersytetu w Białymstoku, Wyższej Szkoły Administracji Publicznej, Niepaństwowej Wyższej Szkoły Pedagogicznej, Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania, Wyższej Szkoły Ekonomicznej oraz Wyższej Szkoły Menadżerskiej mogą już aktywować Białostocką Kartę Miejską na swoich elektronicznych legitymacjach studenckich.

Aby to zrobić należy osobiście udać się do siedziby BKM na ul. Składową 11 (pomieszczenie infolinii na parterze).

Kartę można aktywować w godzinach pracy Urzędu Miejskiego (we wtorki w godz. 8.00 - 16.00; w pozostałe dni robocze w godz. 7.30 - 15.30).

Studenci Uniwersytetu w Białymstoku przed pójściem do BKM na ul. Składową konieczne jeszcze muszą zgłosić się do swoich dziekanatów, by pracownicy Uniwersytetu usunęli klucze zakodowane na legitymacjach. Bez tej czynności pracownicy komunikacji nie będą mogli aktywować karty miejskiej na studenckim dokumencie.

Aktywacja biletu elektronicznego na legitymacji studenckiej oznacza, że żacy, którzy np. będą chcieli kupić bilet miesięczny na maj, nie otrzymają go jak do tej pory, a zostanie on zapisany na ich legitymacji.

E.S.

879 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39