Studenci mogą ubiegać się o stypendia od miasta

2022.09.05 13:47
Od 15 września do 15 października studenci, którzy studiują w naszym mieście  mogą ubiegać się o stypendia od Miasta Białegostoku. Kto może otrzymać dodatkowe wsparcie?
Studenci mogą ubiegać się o stypendia od miasta
Fot: pixabay.com

Studenci, którzy studiują w naszym mieście od 15 września będą mogli ubiegać się o stypendium od Miasta Białegostoku. Takie dodatkowe pieniądze będą z pewnością sporym wsparciem dla młodych osób.

Stypendia od miasta są przeznaczone dla osób studiujących na uczelniach wyższych mających siedzibę lub filię w Białymstoku. Mogą się o nie ubiegać studenci studiów I lub II stopnia, albo jednolitych studiów magisterskich. Średnia ocen wnioskującego w w roku akademickim bezpośrednio poprzedzającym złożenie wniosku nie może być niższa niż 4,3. Starający się o stypendium nie może mieć też więcej niż 26 lat. Stypendia będą wypłacane w jednej transzy do 15 grudnia 2022 r

Osoby, które chcą się starać o stypendium mogą wnioski w wersji papierowej dostarczyć do siedziby Urzędu Miejskiego w Białymstoku, ul. Słonimska 1, 15-950 Białystok z dopiskiem: „Departament Strategii i Rozwoju”. Można też zrobić to elektronicznie (wymagany podpis elektroniczny) na adres e-mail: dsr@um.bialystok.pl (w tytule wiadomości należy wpisać „Wniosek o stypendium”) .

Formularz wniosku dostępny jest tutaj: Wniosek

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1641 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39