Sukces na udany wieczór? Wspólny wypad na planszówki. Sprawdź, gdzie!

2023.11.24 11:57
W ramach najbliższych Planszówek Johnny'ego i Mateusza w Książnicy Podlaskiej, tytułem głównym spotkania będzie Warhammer Underworlds. To turowa gra strategiczna, w którą mogą grać zarówno doświadczeni gracze, ale również i nowicjusze.
Sukces na udany wieczór? Wspólny wypad na planszówki. Sprawdź, gdzie!
Fot: Vik

Warhammer Underworlds na Planszówkach Johnny'ego i Mateusza odbędzie się w poniedziałek (27 listopada) w Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.

Planszówki Johnny'ego i Mateusza

Planszówki Johnny'ego i Mateusza to inicjatywa, podczas której entuzjaści gier planszowych mogą swobodnie korzystać z ogromnej kolekcji bez żadnych opłat. Organizatorzy oferują ponad 200 różnorodnych tytułów, a na każdym z tych spotkań uczestnicy mają okazję wypróbować unikalny tytuł główny, prezentowany z prywatnych zbiorów organizatorów.

Niezależnie od poziomu doświadczenia, obecni na każdym spotkaniu organizatorzy chętnie pomagają w wyborze odpowiedniej gry, wyjaśniają zasady i zapewniają, że główną siłą napędową tych spotkań jest doskonała zabawa. Wszyscy, zarówno zapaleni gracze, jak i ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z planszówkami, są mile widziani.

Warhammer Underworlds

Warhammer Underworlds to turowa gra strategiczna, osadzona w mrocznym uniwersum Warhammera. To rozgrywka, w której bandy walczą o chwałę w ciemnych zakątkach Krain Śmiertelników. Gracze Warhammer Underworlds kontrolują grupy bohaterów z różnych frakcji, starając się zdobyć zwycięstwo poprzez pokonanie przeciwników i realizację celów, łącząc elementy gry bitewnej i karcianej. To idealna gra zarówno dla doświadczonych graczy, jak i nowicjuszy.

Więcej informacji: Warhammer Underworlds na Planszówkach Johnny'ego i Mateusza

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1429 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39