"Supernova" eksploduje jak zjawisko w kosmosie

2016.01.27 00:00
"Supernova" to spektakl dla miłośników teatru tańca i sztuki współczesnej. Będzie go można obejrzeć 29 i 30 stycznia w auli widowiskowej Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku.
"Supernova" eksploduje jak zjawisko w kosmosie
Fot: materiały Teatru Narwal

Supernowa to świetlne zjawisko w kosmosie, powstałe na skutek potężnej eksplozji. I właśnie o eksplozji jest ta opowieść, o eksplozji wewnątrz nas. W żadnym razie nie jest to moralitet na temat tego, jak powinniśmy żyć, nie jest to też ocena rzeczywistości, w której żyje współczesny człowiek. To jedynie próba wzbudzenia uważności, pobudzenia refleksyjności, zatrzymania się na chwilę.

W spektaklu występują: Debora Kondrat, Magdalena Dolinkiewicz, Alina Markovich, Edyta Sidorowicz, Kinga Wesołowska, Antonina Dąbrowska, Patryk Gniedziejko, Anna Żebrowska. Za choreografię odpowiada Anna Żebrowska. Spektakl przygotowuje Fundacja Teatr Narwal.

Spektakl będzie grany 29 i 30 stycznia o godz. 19.00 w auli widowiskowej Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Patronujemy wydarzeniu.

Szczegóły: Supernova - spektakl taneczny

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

481 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39