POLECAMY
W sobotę z rana w Suwałkach doszło do makabrycznego odkrycia. W jednym z bloków znaleziono martwe małżeństwo.
Prokuratura w Suwałkach zajmuje się sprawą kobiety i mężczyzny, którzy zostali znalezieni martwi w jednym z bloków przy ul. Szpitalnej. Do tego strasznego odkrycia doszło w sobotę z rana. Jak ustalili śledczy było to małżeństwo. Nieznane są przyczyny śmierci. Wiadomo jedynie, że mężczyzna został znaleziony w piwnicy, a jego żona w mieszkaniu.
Mateusz Nowowiejski
mateusz.nowowiejski@bialystokonline.pl
Aktualności 18:10
Aktualności 16:00
Nauka 16:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Aktualności 14:00
Dom 13:40
Aktualności 13:21
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji