Św. Mikołaj przyjedzie do Białegostoku już w ten piątek! Spotkamy go na dworcu autobusowym

2023.12.07 14:13
PKS Nova zaprasza wszystkich mieszkańców Białegostoku i okolic na Jarmark Świąteczny "Podlaskie klimaty". Będzie można stworzyć własne ozdoby, spotkać się ze Świętym Mikołajem i zrobić świąteczne zakupy na różnorodnych stoiskach.
Św. Mikołaj przyjedzie do Białegostoku już w ten piątek! Spotkamy go na dworcu autobusowym
Fot: Pixabay

Już w najbliższy weekend, znajdująca się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 8 w Białymstoku siedziba PKS Nova, przemieni się w magiczną, świąteczną krainę.

Główne atrakcje Jarmarku Świątecznego zaplanowano na piątek (8 grudnia). Wszystko rozpocznie się równo o godzinie 10:00.

Jakie atrakcje dla nas przygotowano?

Na pierwszy dzień wydarzenia zaplanowano warsztaty z kreatywności, podczas których będziemy mieli okazję stworzyć własne ozdoby choinkowe i udekorować świąteczne pierniczki.
Na wszystkich chętnych czekać będzie sam Święty Mikołaj, który wysłucha naszych świątecznych marzeń i obdaruje nas drobnymi upominkami.

Wraz Mikołajem, na białostockim dworcu pojawią się świąteczne maskotki. Będziemy mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z bohaterami bajki Kraina Lodu. Elza i Olaf z pewnością nikomu nie odmówią!

Zaplanowano także pokazy wojskowe, szkolenie z pierwszej pomocy i laserowy symulator strzałów.

Ponadto, od piątku (8 grudnia), aż do niedzieli (10 grudnia) będziemy mogli odwiedzać świąteczne stoiska. Wystawcy zaproponują nam różne przysmaki, rękodzieła, prezenty i ozdoby. Uczestnikom jarmarku w tle będzie towarzyszyła specjalnie przygotowana na tę okazję muzyka. Organizatorzy zapewniają, że przygotowane przez nich świąteczne piosenki i zabawy rozbawią i rozweselą wszystkich uczestników. Magiczny klimat wprowadzą też liczne ozdoby i dekoracje, które przystroją Halę Dworca PKS.

Jarmark Świąteczny "Podlaskie klimaty" będziemy mogli odwiedzać już w najbliższy weekend (8-10 grudnia) od godziny 8:00 w siedzibie PKS Nova, przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 8 w Białymstoku.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

945 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39