Świąteczne nieporządki dla grzecznych w Arsenale

2011.12.12 00:00
Okres przedświątecznych przygotowań to czas wielu starań. Wszyscy pragniemy jak najlepiej wypełnić swoje obowiązki. Mikołaj podpatruje. Dzieci są grzeczne, żeby mu nie podpaść i nie dostać pod choinkę rózgi. Dorośli starają się, by nie zawieść bliskich, by na stole było pysznie, żeby choinka była piękna...
Świąteczne nieporządki dla grzecznych w Arsenale
Fot: materiały organizatora

W związku z tym w Galerii Arsenał w sobotę, 17 grudnia odbędą się Rodzinne Warsztaty dla wszystkich grzecznych dzieci, rodziców czy dziadków, by choć przez chwilę mogli odreagować przedświąteczny stan gotowości. Uczestnicy na wielkim formacie namalują świąteczną historię. Każdy jak lubi, jak umie, jak mu się podoba i tak jak mu w duszy gra. Jedni z wrodzoną sobie nieśmiałością, drudzy żywiołowo i zamaszyście, jeszcze inni starannie i dokładnie - każdy po swojemu. Zajęcia poprowadzi Katarzyna Kida i Małgorzata Kowalczuk. Zajęcia będą także pretekstem do nauki współpracy. Każdy sam zdecyduje, czy pozwolić, by ktoś jego Mikołajowi domalował brodę.

W Warsztatach Rodzinnych mogą wziąć udział dzieci w wieku 6-10 lat wraz z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami. Zgłoszenia są przyjmowane pod adresem: k.kida@galeria-arsenal.pl do piątku, 16 grudnia, do godz. 15.

Warunkiem wpisania na listę uczestników jest otrzymanie z Galerii Arsenał maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Udział jest bezpłatny.

MAG

1767 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39