Świąteczne przygotowania i dobra zabawa - przyjdźcie do pracowni św. Mikołaja

2019.12.14 08:15
Pracownia św. Mikołaja wypełni się kolorowymi choinkami, reniferami z czerwonymi nosami oraz mikołajami z prezentami. Warto odwiedzić ją w weekend.
Świąteczne przygotowania i dobra zabawa - przyjdźcie do pracowni św. Mikołaja
Fot: Materiały organizatora

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W wielu domach można już zobaczyć ozdoby w oknach i na parapetach, pięknie ubrane choinki czy ozdobione stoły. Kolorowe dekoracje świąteczne będzie można wykonać w sobotę (14.12) w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska oraz w niedzielę (15.12) w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna. Oprócz tego zaplanowano jeszcze wiele atrakcji, jak gry, zabawy oraz warsztaty. Wszystko to będzie miało miejsce w pracowni św. Mikołaja.

- Nie zabraknie w niej atrakcji i niespodzianek. Będzie można zagrać w gwiazdkowe domino, ułożyć świąteczne puzzle i renifera Rudolfa. Chętni będą mogli sprawdzić swoją celność w rzucie do celu albo zagrać w memory i rozwiązać świąteczne łamigłówki - zachęcają do przyjścia organizatorzy.

Dla najmłodszych przygotowano również warsztaty plastyczne, podczas których będzie można wykonać kolorowe choinki, wesołe renifery i mikołaje. Młodzi twórcy będą mogli korzystać z dostępnych na miejscu materiałów, a wykonane ozdoby zabrać potem do domu.

Udział w zabawach jest bezpłatny.

Zobacz: Świąteczne przygotowania w pracowni świętego Mikołaja! Warsztaty dla dzieci

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl

1411 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39