Światowe kino w Białymstoku. DKF "GAG" rozpoczyna nowy sezon [WIDEO]

2013.10.07 00:00
Zabawna i wzruszająca komedia dokumentalna "Najświętsza panienka, koptowie i ja" otworzy nowy sezon jesień/zima 2013/2014 na Dyskusyjnego Klubu Filmowego "GAG". Co miesiąc w kinie Forum można oglądać najlepsze filmy z całego świata.
Światowe kino w Białymstoku. DKF "GAG" rozpoczyna nowy sezon [WIDEO]
Fot: materiały dystrybutora

Namir z Egiptu postanawia nakręcić film o cudownym objawieniu Matki Boskiej w koptyjskiej wspólnocie chrześcijańskiej. Będzie to doskonała okazja, by po piętnastu latach spotkać się ze swoją egipską rodziną, choć matka stanowczo nalega, by nie filmował nikogo z jej bliskich. Film zamienia się w niezwykle osobistą opowieść o własnych korzeniach, o wierze i w końcu o magii kina.Pokaz we wtorek, 8 października o godz. 18.30. Prelekcję przed i dyskusję po filmie poprowadzi Maciej Białous.

DKF "GAG" działający przy Białostockim Ośrodku Kultury rozpoczyna sezon jesień/zima 2013/2014. Można dołączyć do grona "gagowców". Karnet na comiesięczne pokazy Dyskusyjnego Klubu Filmowego "GAG" kosztuje 54 zł, uprawnia do wejścia na 6 seansów. Dodatkowo osoby, które go kupiły oraz wypełniły deklarację członkowską, mogą brać aktywny udział w konstruowaniu repertuaru Dyskusyjnego Klubu Filmowego "GAG". Na każdego nowego członka DKF-u czeka specjalny upominek - płyta DVD z artystycznym filmem.

Szczegóły: Najświętsza panienka, koptowie i ja w Forum

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

957 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39