Święto Kina w całym kraju. Będą tańsze bilety na filmy [WIDEO]

2013.12.11 00:00
Kina w całej Polsce we współpracy z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej organizują ogólnopolskie Święto Kina. W niedzielę, 15 grudnia widzowie będą mogli zobaczyć wybrany film, kupując bilet w jednej, tej samej cenie w całym kraju.
Święto Kina w całym kraju. Będą tańsze bilety na filmy [WIDEO]
Fot: Disney
W kinach można obejrzeć animację "Kraina lodu"

Święto Kina ma za zadanie popularyzować chodzenie do kina oraz zachęcić do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi w sali kinowej. Ideą akcji jest w szczególności propagowanie kultury filmu, która ma skupiać widzów wokół pozytywnych emocji, a przekaz z ekranu inspirować do wielu ciekawych rozmów, przemyśleń, ale także do zabawy i relaksu.

W tym dniu bilety będą kosztować: 11 zł (cena biletów na seanse z filmami 2D) i 14 zł (cena biletów na seanse z filmami 3D, dochodzi opłata za okulary).

Jednolita i atrakcyjna cena biletu w kinach w całej Polsce pojawi się zarówno w kinach wielkich sieci, multipleksów, jak i w kinach studyjnych. W Białymstoku Święto Kina obchodzone jest w dwóch kinach Helios - w Alfa Centrum i Atrium Biała. 15 grudnia na widzów czekają między innymi takie hity kinowe, jak: "Igrzyska śmierci", "Kraina lodu" czy "Last Vegas".


Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1850 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39