Świętujemy 15. urodziny! Impreza z konkursami i mnóstwem atrakcji

2016.09.15 13:34
BiałystokOnline świętuje 15. urodziny. Z tej okazji organizujemy imprezę. Już w piątek (16.09) przejmiemy Zmianę Klimatu!
Świętujemy 15. urodziny! Impreza z konkursami i mnóstwem atrakcji

Wszyscy, którzy zjawią się w klubie przy ul. Warszawskiej, mogą liczyć na dobrą zabawę. Muzykę zapewnią DJ Blade, DJ Johnny Uraner oraz DJ Lou Badgers. Imprezę poprowadzi Maciek Bukłaga z kabaretu Inaczej.

W czasie wydarzenia nie zabraknie wielu atrakcji. W konkursach czekają nagrody o łącznej wartości kilku tys. zł, m.in. weekend w pięciogwiazdkowym Hotelu Mikołajki czy możliwość wypożyczenia samochodu na weekend. Będzie można także zrobić sobie zdjęcie w odjechanej fotobudce w retro busie.

Każdy z uczestników będzie mógł skosztować urodzinowego tortu, a pierwsi goście mogą liczyć na darmowe drinki. Impreza rozpocznie się o godz. 19.00, wejściówki będą dostępne na miejscu. Zapraszamy!

Partnerami imprezy są: Laserland, Pruszynka i Nocne Pieczenie Marty M. Sponsorami konkursów są: Laserland, wypożyczalnia samochodów east rent, Studio Tatuażu 7 Kropli Tuszu, AutoKlinika DetailKing, Instytut Zdrowia i Urody Yasumi, Lilou, Gabinet Odnowy Biologicznej Renata Rytel, Koszulkowo, Hotel Mikołajki, Powersquash i BiałystokOnline. Wsparcie techniczne i oświetlenie zapewnia Brandiv.

Szczegóły: 15. urodziny BialystokOnline

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

963 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39