Sylwester Juliański, czyli małanka w Białymstoku. Gdzie można się wybrać? [LISTA]

2024.01.09 07:53
W nocy z 13 na 14 stycznia prawosławni będą świętować Sylwester Juliański. Z tej okazji w naszym mieście organizowanych jest kilka imprez, które pomogą dumnie powitać Nowy Rok.
Sylwester Juliański, czyli małanka w Białymstoku. Gdzie można się wybrać?  [LISTA]
Fot: Pixabay.com

SOBOTA, 13 stycznia

Trio wokalno-kabaretowe "Czas dla nas" na Sylwestra Juliańskiego

W Nie Teatrze odbędzie się występ trio wokalno-kabaretowego "Czas dla nas". Wydarzenie połączy w sobie kabaret, spektakl i koncert. Na scenie wystąpią Agnieszka Kowaluk, Dorota Jarema i Aneta Jaślar, które wspólnie zaprezentują program muzyczno-kabaretowy, inspirowany twórczością takich artystów jak Osiecka, Przybora, Puccini czy Chopin.

Więcej informacji: Trio wokalno-kabaretowe "Czas dla nas" na Sylwestra Juliańskiego


Filmowa Małanka: "Do usług szanownej pani"

W Kinie Forum odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu "Do usług szanownej pani". Produkcja przedstawia historię Andrew Blake'a, który po stracie bliskich i decyzji o przekazaniu swojej firmy, postanawia zacząć nowe życie we Francji. Jednak po przyjeździe do posiadłości rodziny Beauvillier, jego oczekiwania zostają zaskoczone przez osobliwe zwyczaje i tajemnice mieszkańców. Do każdego biletu będzie dołączony słodki upominek.

Więcej informacji: Filmowa Małanka: "Do usług szanownej pani"


Małanka w Gwincie

W klubie studenckim Gwint odbędzie się impreza "Małanka w Gwincie". Imprezę poprowadzi DJ Kriss, natomiast na żywo wystąpią: Server i Siabry.

Więcej informacji: Małanka w Gwincie


Sylwester Juliański w Hotelu Turkus

W Hotelu Turkus odbędzie się szampańska zabawa przy utworach na wschodnią nutę. Imprezę poprowadzi DJ Marek Dawidziuk. W programie wieczoru są zabawy, konkursy i inne niespodzianki. O północy uczestnicy będą mogli przywitać Nowy Rok lampką szampana.

Więcej informacji: Sylwester Juliański w Hotelu Turkus


Sylwester Juliański w Hotelu Leśnym

W Hotelu Leśnym w planach jest zabawa do białego rana przy oprawie muzycznej z DJ-em Krzysztofem Brzozowskim. O północy uczestnicy będą mogli wypić prosecco.

Więcej informacji: Sylwester Juliański w Hotelu Leśnym

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1499 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39