Sylwester z gwiazdami kina? Helios zaprasza

2022.12.27 10:57
Sylwestrową noc można spędzić w sali kinowej, w doborowym towarzystwie gwiazd światowego i polskiego kina. Heliosy przygotowały specjalną ofertę. 31 grudnia w Kinie Helios w Galerii Alfa i Jurowiecka w Białymstoku odbędą się wyjątkowe pokazy znakomitych produkcji prezentowanych przedpremierowo, w aż dwóch zestawach do wyboru.
Sylwester z gwiazdami kina? Helios zaprasza
Fot: Materiały prasowe
"Wystrzałowe wesele"

W kinach Helios na widzów czekać będą fantastyczne nowości. Pierwsza propozycja – zestaw 1 – zaspokoi apetyt najbardziej wymagających miłośników światowego kina. W doskonały nastrój wprowadzą Jennifer Lopez i Josh Duhamel, a także ich weselni goście w filmie "Wystrzałowe wesele". Po przerwie, na powitanie Nowego Roku, ich miejsce zajmą Jason Statham, Aubrey Plaza oraz Josh Hartnett w najnowszym filmie Guya Ritchie "Gra fortuny".

Drugi wariant stworzono z myślą o fanach dobrego, polskiego kina. Udział w nim zapowiedzieli Paulina Gałązka, Miron Jagniewski oraz Magdalena Lamparska i Jan Frycz, którzy wystąpią w filmie "Na twoim miejscu". Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój odpowiedzialni będą bohaterowie porywającej komedii kryminalnej "Niebezpieczni dżentelmeni", w których wcielą się Tomasz Kot, Marcin Dorociński, Andrzej Seweryn oraz Wojciech Mecwaldowski. Zapowiada się energicznie, chwilami romantycznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie.

Sylwester w kinie to idealny sposób na przywitanie Nowego Roku. Seanse rozpoczną się o godzinie 21:45, a o północy wszyscy widzowie wspólnie przywitają rok 2023 lampką szampana.

Bilety można nabyć w kinowych kasach, w aplikacji mobilnej lub na stronie internetowej kin Helios.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1517 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39