POLECAMY
Muzeum Wojska w Białymstoku i Towarzystwo Miłośników Sztuki, Kresów i Dziejów Ojczystych zapraszają na sympozjum pn. "Ludzie Napoleona".
Spotkanie "Ludzie Napoleona" zorganizowano z okazji 200. rocznicy tzw. drugiej wojny polskiej, czyli kampanii rosyjskiej Napoleona w 1812 r. Odbędzie się w środę (14.03) o godz. 17.00 w Sali Rycerskiej Muzeum Wojska w Białymstoku. W programie wystąpienia: mgr. Józefa Waczyńskiego nt. księcia Józefa Poniatowskiego, mgr. Edwarda Ciesnowskiego nt. Jana Leona Kozietulskiego, mgr. Tadeusza Sidorowicza nt. Józefa Wybickiego.
E.S.
24@bialystokonline.pl
Aktualności 18:10
Aktualności 16:00
Nauka 16:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Aktualności 14:00
Dom 13:40
Aktualności 13:21
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji