POLECAMY
Akcja darmowych szczepień przeciw grypie dla osób powyżej 65 roku życia dopiero się zaczęła, a już cieszy się wielką popularnością. Mimo kilkudniowego opóźnienia dostawy szczepionek, zapasy przychodni Eskulap już się wyczerpały.
- Osoby zapisywały się przed rozpoczęciem akcji. Zainteresowanie jest bardzo duże. W ciągu czterech dni zaszczepiliśmy 250 osób. Cały czas pojawiają się nowi chętni - powiedziała Dorota Stoczkowska, dyrektor Podlaskiego Centrum Medycznego. Najmniejszy ruch jest w Centrum Medycznym Damiana na TBS - ach. Do dnia dzisiejszego z bezpłatnego zabiegu skorzystało około 140 osób. Placówka otrzymała od urzędu miejskiego 2967 szczepień. Do końca listopada z zabiegu mogą skorzystać mieszkańcy Białegostoku powyżej 65 lat, z ważnym dowodem tożsamości.
MAG
24@bialystokonline.pl
Aktualności 16:10
Kultura i Rozrywka 16:00
Kultura i Rozrywka 14:00
Aktualności 13:50
Aktualności 13:27
Biznes 13:00
Nauka 12:36
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji