Szpital w Choroszczy jest "wzorem do naśladowania i symbolem nowoczesnej medycyny"

2023.11.05 09:21
Dzięki udziałowi w programie Symbol firmy i instytucje potwierdziły swoją najwyższą jakość, ugruntowały wizerunek oraz nawiązały wiele kontaktów biznesowych. Teraz laureatem okrzyknięto szpital w Choroszczy.
Szpital w Choroszczy jest "wzorem do naśladowania i symbolem nowoczesnej medycyny"
Fot: UM Choroszcz

Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. dr. Stanisława Deresza w Choroszczy został tegorocznym laureatem programu Symbol. Tytuł ten przyznaje się najlepiej funkcjonującym w swojej branży instytucjom, uznanym za swoisty wzór do naśladowania. Przedstawiciele szpitala będą mogli odebrać oficjalne nagrody oraz uczestniczyć w specjalnie przygotowanych panelach naukowych podczas oficjalnej gali finałowej, która będzie miała miejsce 17–18 listopada w Katowicach. Panele poruszą tematy, takie jak nowe technologie, nowoczesna biotechnologia i farmacja.

Program Symbol działa od 2011 roku. W tym czasie wyróżnił około 700 podmiotów - firm, samorządów, uczelni, instytutów PAN, spółek komunalnych i innych, które w swojej branży działają najlepiej, znacząco przyczyniają się do rozwoju Polski, a ich funkcjonowanie staje się wzorem do naśladowania. Do udziału w nim kwalifikują się jedynie najbardziej innowacyjne oraz ukierunkowane na przyszłość i postęp firmy, oraz instytucje z całej Polski, które zostały jednocześnie nominowane i zweryfikowane przez organizatorów.

W skład kapituły wchodzą eksperci i specjaliści w swoich dziedzinach. Wśród nich jest między innymi dr Agnieszka Tokaj-Krzewska z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz prof. dr. hab. inż. Leszek Rafalski z Rady Głównej Instytutów Badawczych.

Symbol wzmacnia wizerunek, pomaga zwrócić uwagę wśród potencjalnych odbiorców. Dzięki unikalnemu networkingowi umożliwia zdobywanie nowych kontaktów. Wspiera budowanie przewag, które pomagają Laureatom umacniać pozycję w swoich branżach. Jest nagrodą za wysiłek, jaki codziennie podejmują firmy, instytucje, a przede wszystkim stojący za nimi ludzie, aby osiągać sukcesy i zdobywać najwyższe cele.

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.reducha@bialystokonline.pl

868 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39