Sztuka dla Maciupkich - trwają zapisy na nowe warsztaty dla dzieci

2013.08.25 00:00
Galeria Arsenał przygotowała nowy cykl warsztatów dla najmłodszych dzieci. Trwają zapisy na zajęcia Sztuka dla Maciupkich. Pierwsze już w najbliższy wtorek (27.08).
Sztuka dla Maciupkich - trwają zapisy na nowe warsztaty dla dzieci
Fot: pixabay.com

Wszyscy mamy w pamięci pierwsze próby bazgrołów młodszego rodzeństwa albo naszych dzieci. Co przezorniejsi rodzice pieczołowicie przechowują obrazki głowonogów, koślawych domków i niektórzy z nas mogą cieszyć się swoimi własnymi pierwszymi malunkami.

Galeria Arsenał teraz poszerzyła swoją ofertę warsztatową o zajęcia dla najmłodszych. Przygotowała warsztaty Sztuka dla Maciupkich skierowane do dzieci w wieku od 1-4 lat.

Miejscem pierwszego spotkania będzie intymne, przyjazne pomieszczenie autorstwa Pawła Matyszewskiego na wystawie "Rzeczy i ludzie". Instalacja "Łąka" stanie się pretekstem do zabawy, a dzieci staną się aktywnymi współtwórcami ekspozycji, której można dotykać, bawić się nią, przebywać w niej.

Pierwsze zajęcia poprowadzi Martyna Dworakowska. Jako autorka scenografii i kostiumów współpracuje z teatrami w Polsce i w Czechach, a jej twórczość często skierowana jest do najmłodszych.

Szczegóły dotyczące zapisów: Sztuka dla Maciupkich - warsztaty plastyczne dla dzieci

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

1416 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39