Szukasz pracy w gastronomii? PSS Społem Białystok rekrutuje

2018.03.13 07:22
Na stronie internetowej PSS Społem Białystok pojawiło się w ostatnim czasie kilka nowych ofert. Wszystkie dotyczą pracy w gastronomii.
Szukasz pracy w gastronomii? PSS Społem Białystok rekrutuje
Fot: pixabay.com

PSS Społem Białystok prowadzi obecnie rekrutację na 3 stanowiska. Na pracę mogą liczyć: kucharz, bufetowa i pomoc kuchenna. Szczególnie w przypadku pierwszej oferty mile widziane jest wykształcenie gastronomiczne i doświadczenie na tym stanowisku.

Pracodawca wymaga od wszystkich kandydatów dobrej organizacji pracy (zarówno samodzielnej, jak i zespołowej), gotowości wykonywania swoich obowiązków w różnych godzinach (system zmianowy), dyspozycyjności i zaangażowania.

PSS Społem Białystok oferuje wszystkim zatrudnionym umowę o pracę. Jeśli chodzi o warunki finansowe, to kandydaci poznają je podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Wszyscy zainteresowani pracą mogą składać swoje dokumenty aplikacyjne w dziale spraw pracowniczych w siedzibie firmy w Białymstoku przy Rynku Kościuszki 15, pok. 214. Chętni mogą także zgłaszać się e-mailowo, wysyłając wiadomość na adres: kadry@spolem.bialystok.pl.

Informacje o naborze dostępne są również na stronie internetowej firmy.

Obecnie PSS Społem chwali się 12 nowocześnie wyposażonymi supermarketami o łącznej powierzchni ok. 15 tys. m2. Do tego dochodzą 2 piekarnie, ciastkarnia, zakład garmażeryjny, bary szybkiej obsługi oraz centrum gastronomiczno-konferencyjno-bankietowe "Astoria". Są też miejsca, gdzie kupimy produkty przemysłowe i AGD, jak np. znajdujący się w sercu miasta Central.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1288 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39