Szukasz zatrudnienia? UwB zaprasza na Targi Pracy

2023.10.20 11:58
Uniwersytet w Białymstoku ponownie zaprasza na Targi Pracy. To szansa za znalezienie ciekawego miejsca zatrudnienia.
Szukasz zatrudnienia? UwB zaprasza na Targi Pracy
Fot: UwB

We wtorek (24 października) na Wydziale Ekonomii i Finansów oraz na Wydziale Informatyki odbędą się organizowane przez Uniwersytet Białostocki Targi Pracy JESIEŃ 2023. Studenci i absolwenci będą mieli okazję spotkać się z wieloma potencjalnymi pracodawcami. 

Targi Pracy są okazją do poznania bliżej wielu firm oraz zostawienia swojego CV. 

- Na każdych kolejnych targach staramy się pokazać studentom i absolwentom aktualny rynek pracy, który z roku na rok zmienia się coraz bardziej. Poznają oferty zatrudnienia, wymagania pracodawców, ale też możliwości zdobycia nowej wiedzy w instytucjach, które to właśnie oferują – zapowiada Marcelina Wojno, kierownik Biura Karier UwB.

W targach wezmą udział przedstawiciele takich branż, jak: handel, finanse, edukacja czy nowe technologie (w tym oczywiście IT). Pojawią się te przedstawiciele służb mundurowych i podmioty administracji publicznej. Wystawcy będą czekali nie tylko z konkretnymi ofertami pracy, wielu z nich będzie też zachęcać do udziału w organizowanych stażach czy praktykach. 

W jesiennej edycji Targów Pracy na UwB udział wezmą 33 firmy, których przedstawiciele będą opowiadać o tym, jak wygląda praca w danym miejscu i wyjaśnią, na jakie stanowiska można u nich obecnie aplikować.

Targi na dwóch wydziałach

Targi będą się odbywać jednocześnie w dwóch miejscach: na Wydziale Ekonomii i Finansów UwB (ul. Warszawska 63) oraz na Wydziale Informatyki (kampus przy ul. Konstantego Ciołkowskiego).

- Rozwiązanie tego typu sprawdziło się w edycji wiosennej, więc postanowiliśmy to kontynuować. Studenci i absolwenci informatyki będą mogli na swoim wydziale spotkać pracodawców z ofertami kierowanymi właśnie do osób wiążących swoją przyszłość z branżą IT. Natomiast na Wydziale Ekonomii i Finansów prezentowane będą różnorodne oferty, kierowane do kandydatów ze wszystkich naszych kierunków studiów. To w sumie ponad 25 stoisk – dodaje Marcelina Wojno.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do 13.30. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych zmianą lub znalezieniem pracy.

Redakcja
24@bialystokonline.pl

1227 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39