T-Mobile Ekstraklasa: Pięciu piłkarzy na testach w Jagiellonii

2012.11.19 00:00
Jagiellonia Białystok przetestuje pięciu zawodników. Mateusz Klichowicz (Grom Plewiska), Błażej Nowak (Nielba Wągrowiec), Andreja Prokić (Stal Rzeszów), Adam Deja (MKS Kluczbork) oraz Piotr Wlazło (Radomiak Radom) sprawdzani będą od wtorku do piątku.
T-Mobile Ekstraklasa: Pięciu piłkarzy na testach w Jagiellonii
Fot: jagiellonia.net

Mateusz Klichowicz gra na pozycji napastnika w klubie, który jest liderem IV ligi grupy Wielkopolskiej. W 16. meczach, strzelił 20 bramek. Z koli Błażej Nowak występuje na pozycji pomocnika i reprezentuje barwy III-ligowej Nielby Wągrowiec. Jak dotąd wystąpił w 12. meczach, strzelając w nich 3 bramki. Andreja Prokić gra w Stali Rzeszów. W tym sezonie na drugoligowych boiskach wystąpił w 16. meczach, w których strzelił 8 bramek.

Kolejnym testowanym w Jagiellonii zawodnikiem będzie Adam Deja. Piłkarz jest pomocnikiem i na co dzień występuje na boiskach II ligi w MKS-ie Kluczbork. W obecnym sezonie wystąpił w 16. meczach i strzelił dwie bramki. Do Białegostoku zawita również Piotr Wlazło. Pomocnik reprezentuje barwy występującego w II lidze Radomiaka Radom. W trwających rozgrywkach wystąpił w 17. meczach, w których strzelił jedną bramkę.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

1041 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39