Ta gra nie jest dostępna w Polsce. Wyjątkowo można będzie w nią zagrać

2018.02.17 14:38
To będzie wyjątkowa odsłona "Planszówek Johnny'ego i Mateusza". Nadarzy się okazja, by zagrać w tytuł ogromnie trudny do kupienia - jest to trzecia edycja Runebound.
Ta gra nie jest dostępna w Polsce. Wyjątkowo można będzie w nią zagrać
Fot: materiały organizatora

Ostatnie egzemplarze tej gry osiągają niebotyczne ceny, zaś dodruk i powrót na półki sklepowe będzie miał miejsce najwcześniej w marcu 2018 r., czyli realnie w sklepach pojawi się w kwietniu. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Galakta, będzie można pograć w trzecią edycję Runebound już w najbliższy poniedziałek.

Antyczne ruiny, złowieszcze bestie i wielki bohater

W grze przygodowej Runebound stajesz się bohaterem gotowym wykuć swe przeznaczenie. W każdej rozgrywce przeszukiwać będziesz antyczne ruiny, walczył ze złowieszczymi bestiami i uczył się potężnych umiejętności. Niebezpieczne siły zagrażają Terrinoth i tylko największy bohater może je pokonać i przywrócić spokój królestwu.

Trzecia edycja wprowadza wiele ciekawych zmian w rozgrywce. Największą z nich jest wprowadzenie trzech rodzajów przygód - tych skupiających się na walce i pokonywaniu potworów, przeszukiwaniu ruin i jaskiń oraz tych gdzie kontakt z napotkanymi istotami i dialog zdecyduje o wyniku przygody. Wprowadza to fantastyczny element kontroli nad własną postacią i kreowania jej charakteru. Walka nie jest już jedynym rozwiązaniem!

Każdy rodzaj przygód ma swoją talię i nawet w nich mamy do czynienia z dużą wariacją możliwości. Może okazać się, że podczas przeszukiwania jaskini przebudziliśmy potwora i będziemy zmuszeni do walki z nim, ale karty obmyślone są w taki sposób by dać szansę nieprzygotowanym na walkę postaciom.

Zagraj w gry i spędź ciekawie wolny czas

Planszówki Johnny'ego i Mateusza - Gry Planszowe Białystok to inicjatywa, gdzie całkowicie za darmo można skorzystać z kolekcji gier planszowych oraz z porady w kwestii wyboru tytułu do rozgrywki.

Ekipa organizatorów, którą łatwo zlokalizować po czerwonych plakietkach, jak zwykle pomoże znaleźć odpowiednią grę dla siebie oraz wyjaśni zasady - nie bójcie się więc zapraszać nowych ludzi do spróbowania tej wyśmienitej formy spędzania wolnego czasu.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek. Początek po godz. 19.00 w pubie Hary. Portal BiałystokOnline patronuje imprezie.

Szczegóły: Runebound (3. edycja) na Planszówkach Johnny'ego i Mateusza

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1760 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39