POLECAMY
Znaleziono 1 wiadomość
Sport 2011.12.16 00:00
W sobotę siatkarki AZS-u zagrają na wyjeździe z Aluprofem Bielsko-Biała. W pierwszej rundzie białostoczanki ograły najbliższego rywala. Teraz będzie ciężko powtórzyć taki wynik. Gospodynie sobotniej konfrontacji zajmują obecnie czwartą lokatę z dorobkiem 20 punktów. Akademiczki są przedostatnie i mają na swoim koncie osiem "oczek".
Aktualności 17:00
Aktualności 14:30
Turystyka 14:00
Biznes 13:42
Zdrowie 13:39
Sport 13:30
Kryminalne 12:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji