Tak mocnych premier nie było dawno! Zobacz co nowego w kinach Helios

2024.04.25 09:38
Brak pomysłu na seans filmowy? Kino Helios przybywa na ratunek z nowym repertuarem na ten tydzień (26 kwietnia-2 maja). Na ekranach zobaczymy jedną przedpremierę oraz aż cztery premierowe produkcje.
Tak mocnych premier nie było dawno! Zobacz co nowego w kinach Helios
Fot: Kadr z filmu "Challengers"

Kino Helios zaprasza na przedpremierę filmu:

"Kaskader" przedstawia historię Colta Seaversa, doświadczonego kaskadera, który po wypadku na planie filmowym wraca do pracy, aby odnaleźć zaginioną gwiazdę filmową i rozwikłać kryminalny spisek. W trakcie śledztwa Colt musi stawić czoła nie tylko niebezpieczeństwom związanym z wykonywaną pracą, ale także pragnie odzyskać miłość swojego życia, co stawia go w jeszcze większym niebezpieczeństwie. Wśród tajemnic, zdrad, i niebezpiecznych kaskaderskich akcji, Colt Seavers musi wykorzystać całą swoją spryt i umiejętności, aby odkryć prawdę, ocalić siebie oraz tych, których kocha.

Będzie można również obejrzeć premierowo:

"Niepokalana" to historia młodej zakonnicy imieniem Cecilia, która trafia do włoskiego klasztoru. Tam odkrywa tajemnice ukrywane za murami zakonu, które prowadzą ją do konfrontacji z nieznaną dotąd naturą zła. Gdy zostaje przekonana, że jej ciąża jest niepokalana, a klasztor zaczyna traktować to jako cud, Cecilia zdaje sobie sprawę, że została wybrana do niebezpiecznej misji. W miarę jak dziwne zdarzenia i obrzędy w klasztorze przybierają na sile, zakonnica musi zmierzyć się z groźną tajemnicą, która może doprowadzić do jej zguby.

"Challengers" ukazuje podróż Tashi Duncan, która po tragicznej kontuzji zmienia się z gwiazdy tenisa w bezkompromisową trenerkę. Jej determinacja prowadzi ją do podjęcia niełatwej decyzji: przywrócenia dawnego blasku swojemu mężowi, mistrzowi tenisa, który boryka się z zawodowym kryzysem. Ich plany zostają jednak zachwiane, gdy na drodze staje im Patrick, były najlepszy przyjaciel i były chłopak Tashi, który teraz jest ich rywalem. W miarę jak napięcie na korcie i poza nim osiąga zenit, Tashi musi zmierzyć się z przeszłością. W roli głównej występuje Zendaya.

"Kicia Kocia w przedszkolu" to kolejna historia o uwielbianej przez dzieci kotce w roli głównej. Tym razem towarzyszyć jej będą wierni przyjaciele – Pack, Adelka i Julianek. Bohaterowie odkryją świat przedszkola, spotkają nowych kolegów na placu zabaw oraz przetrwają nagły deszcz. Kicia Kocia pokaże także jak pomaga dziadkowi w budowie szafki dla babci.

"Mój pies Artur" przedstawia historię miłośnika sportu i adrenaliny, Michaela Lighta, który staje przed największym wyzwaniem w swojej karierze, czyli Mistrzostwami Świata w Rajdach Przygodowych na Dominikanie. Razem z trzyosobową ekipą przystępuje do ekstremalnych zmagań, pokonując pieszo, kajakami i na rowerze prawie 700 kilometrów w ciągu dziesięciu dni. Jednak ich zespół szybko rozrasta się o nowego członka – bohaterskiego psa o imieniu Artur.

Repertuary:
REPERTUAR Kina Helios w Alfa Centrum 26 kwietnia - 2 maja
REPERTUAR Kina Helios Atrium Biała 26 kwietnia - 2 maja
REPERTUAR Kina Helios Białystok Jurowiecka 26 kwietnia - 2 maja

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1290 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39