Tańsze jedzenie dla uczniów i studentów?

2020.05.22 13:32
Uczniowie i studenci, którzy lubią być #NaJEDZeni mają szansę na zniżki w lokalach gastronomicznych. Wszystko zależy od właścicieli, którzy są zaproszeni do udziału w akcji Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podlaskiego
Tańsze jedzenie dla uczniów i studentów?
Fot: pixabay.com
Akcja umożliwia promocję firm i zniżki dla osób, które kontynuują naukę

Nie od dziś wiadomo, że nauka jest bardzo ważna w życiu każdego młodego człowieka. Nie bez przyczyny powstało przysłowie: "Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz". Nauka rozwija, ułatwia wejście w życie zawodowe. Jak się okazuje to nie są jedyne zalety nauki. Młodzieżowy Sejmik Województwa Podlaskiego zaprasza wszystkich właścicieli lokali gastronomicznych w województwie podlaskim do wzięcia udziału w akcji #NaJEDZeni, dzięki której uczniowie i studenci będą mogli otrzymać zniżki w lokalach gastronomicznych.

Inicjatywa daje obopólne korzyści. Przedsiębiorcy mają szansę zwiększyć popularność swojego lokalu gastronomicznego w środowisku młodzieży, a uczniowie i studenci będą mogli otrzymać zniżki na menu.

Właściciele lokali gastronomicznych, którzy są zainteresowani udziałem w akcji powinni wypełnić formularz najpóźniej do 7 czerwca.

Firmy, których zgłoszenia zostaną pozytywnie rozpatrzone (07.06 - 14.06) będą zobowiązane wprowadzić zniżki dla młodzieży oraz studentów przy zachowaniu zasad współpracy.

W ramach podziękowania za udział w akcji właściciele lokali gastronomicznych otrzymają (14.06 - 21.06) certyfikaty "Gastronomii Przyjaznej Młodzieży".

Angelika Dorf
angelika.dorf@bialystokonline.pl

1695 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39