Dom

Targi ogrodnicze: będą rasowe króliki, produkty regionalne i konkursy

2018.10.05 14:50
Króliki rasowe, produkty regionalne i ekologiczne, nasiona ziół, kwiatów i roślin, a także konkursy i występy artystyczne - tego wszystkiego mogą spodziewać się osoby, które w najbliższy weekend wybiorą się do Szepietowa.
Targi ogrodnicze: będą rasowe króliki, produkty regionalne i konkursy
Fot: pixabay.com

Przed nami kolejna edycja Targów Ogrodniczych "Jesień w sadzie i ogrodzie". Tradycyjnie organizatorzy zaplanowali przeprowadzenie konkursu "Zgadnij, co to za roślina?" oraz rozstrzygnięcie plebiscytów na najatrakcyjniejsze stoisko, najbogatszą ofertę, hit targów ogrodniczych.

Nie zabraknie również doradztwa rolniczego, pokazu królików rasowych, występów zespołów artystycznych oraz oczywiście produktów regionalnych i ekologicznych. Poza tym chętni zaopatrzą się w nasiona ziół, kwiatów i traw, rośliny cebulowe, skalne, doniczkowe oraz sprzęt i środki do produkcji ogrodniczej.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższy weekend (6-7.10) na terenie Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Targi otwarte zostaną o godz. 10.00.

Impreza ma patronat honorowy ministra rolnictwa i rozwoju wsi. Natomiast portal miejski Białystok Online objął Targi patronatem medialnym.

Zobacz też: Targi Ogrodnicze "Jesień w sadzie i ogrodzie"

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1296 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39