Białystok Online
06 kwi 2017
Czwartek

Białystok, Hacklag, ul. Sienkiewicza 1/1, lok. 200

Temat: Storytelling i budowanie marki w organizacjach pozarządowych i firmach.

Tak często jesteśmy przekonani, że to co robimy jest najlepsze na świecie, wprost genialne. A później dziwimy się, że nikt o naszych działaniach nie słyszał.... A może naprawdę jesteśmy świetni, tylko nie umiemy o tym dobrze opowiedzieć? Jak to zmienić? Jak opowiadać przekonywująco o tym co robimy w naszych organizacjach, firmach? To są pytania - zagadki na najbliższy Techklub!

Program spotkania:
- 18.00-18.10 - Przywitanie
- 18.10-18.50 - Storytelling, czyli jak opowiadać marketingowe historie Dominik Sołowiej (Storytelab)
- 18.50-19.20 - Jak w rok ponad 120 tysięcy ludzi poznało Przedsiebiorczepodlasie.pl? Grzegorz Grzybek
- 19.20-20.30 - networking czyli poznajemy się i rozmawiamy

Wstęp wolny.

O prelegentach:

Dominik Sołowiej: dziennikarz, web marketer i coach. Pracuje w Białymstoku jako reporter telewizyjny i specjalista ds. promocji. Prowadzi spotkania poświęcone kulturze i sprawom społecznym oraz realizuje szkolenia. Jego specjalnością jest marketing polityczny, public relations, marketing narracyjny, reklama i problematyka nowych mediów. Autor publikacji „Kompendium Innowacji Społecznych” oraz współautor książki „Przewodnik po świecie mediów”. Współtwórca projektu storytellingowego Storytelab.pl.

Grzegorz Grzybek: absolwent Szkoły Mistrzów Reklamy w Warszawie i Socjologii w Białymstoku. Twórca strategii marketingowych dla lokalnych instytucji i firm m.in. z branży motoryzacji i odzieży. Współpracował przy projektach dla Opery Podlaskiej, BPN-T czy kampanii Wschodzący Białystok. Autor bloga natemat.pl o marketingu miast i tekstów dla Polskiej Organizacji Turystycznej. Twórca i redaktor naczelny portalu przedsiebiorczepodlasie.pl

Organizator

Białystok, Hacklag, ul. Sienkiewicza 1/1, lok. 200

Zobacz także

Najnowsze
Popularne