Tego jeszcze nie widzieliście. Zajrzyjcie do Arsenału

2013.10.17 00:00
Nieprezentowane dotąd prace z Kolekcji II będzie można obejrzeć na wystawie w Galerii Arsenał. Wernisaż "Tego jeszcze nie widzieliście" w piątek, 18 października.
Tego jeszcze nie widzieliście. Zajrzyjcie do Arsenału
Fot: materiały Galerii Arsenał
Kamera Skura, Żyjemy tutaj z wami I, 2002

Na wystawie znajdą się prace następujących artystów: Stefan Constantinescu, Atilla Csorgo, Maurycy Gomulicki, Łukasz Gronowski, Szymon Kobylarz, Jarosław Kozakiewicz, Daniel Rumiancew, Jadwiga Sawicka, Kamera Skura, Konrad Smoleński, Slavs&Tatars.

W piątek o godz. 18 w Arsenale zostanie otwarta też druga wystawa - "Iluzja przestrzeni lub dyskretny urok postmodernizmu" Leszka Lewandowskiego.

- "Iluzja przestrzeni lub dyskretny urok postmodernizmu" jest moim komentarzem do zastanej rzeczywistości i posiada wszelkie znamiona czasów, w których żyję. Jest jak fraktal - cząstka będąca odzwierciedleniem całości, zawierająca w sobie całość - pisze artysta.

Prezentowany jest obiekt składający się z systemu luster weneckich i tradycyjnych oraz drewnianej skrzyni z płyt MDF, której wnętrze jest zabudowane konstrukcją z metalowych prętów imitujących rusztowanie budowlane.

O wystawach: Tego jeszcze nie widzieliście i Iluzja przestrzeni lub dyskretny urok postmodernizmu

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1615 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39