Tego w Polsce jeszcze nie było! Sceną zawładną... balony [KONKURS]

2023.10.13 07:23
W nadchodzącym czasie będzie można wziąć udział w międzynarodowym widowisku "Funny Balls Show". To jedyne takie wydarzenie w Polsce, gdzie na scenie będą królować balony. Wydarzenie jest idealne dla najmłodszych, ale także dla dorosłych.
Tego w Polsce jeszcze nie było! Sceną zawładną... balony [KONKURS]
Fot: PanKoncert Dla Dzieci/Facebook

Międzynarodowe widowisko "Funny Balls Show" odbędzie się w poniedziałek (16 października) w Auli Kongresowej WANS w Białymstoku.

Czym jest "Funny Balls Show"?

"Funny Balls Show" to niezwykła podróż do krainy, gdzie balony stają się bohaterami oraz gdzie uśmiech na twarzy każdego dziecka jest gwarantowany. To miejsce, gdzie widzowie staną się częścią bajki, w której wszystko jest możliwe, bowiem Balonolandię tworzą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy. To miejsce, w którym balony nabierają życia, stając się bohaterami opowieści. Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje - to właśnie Balonolandia.

W świecie "Funny Balls Show" uczestników czekają niezwykłe przygody z udziałem króla Balonona, księżniczki Balotty, latającego smoka i jego przyjaciół. Gigantyczny balonowy zamek, wodospad z błękitnych baloników, oraz balony z niespodzianką, które tańczą w rytm muzyki na scenie, to tylko niektóre z atrakcji tego widowiska. Oryginalne postaci, cyrkowe triki, akrobacje na piłkach, interaktywne zabawy z widownią – to wszystko skomponowane w historii, w której balony odgrywają główną rolę.

Należy jednak zaznaczyć, iż "Funny Balls Show" to nie tylko widowisko dla dzieci. To także spełnienie marzeń i uśmiech na twarzy każdego widza, niezależnie od wieku. Agencja koncertowa "Pan Koncert" zaprasza do magicznej Balonolandii, gdzie radość nie opuszcza twarzy. Uczestników bowiem czeka podróż do świata, gdzie balony są gwiazdami i magia staje się rzeczywistością.Organizujemy konkurs, w którym można wygrać bilety na wydarzenie. Można wziąć w nim udział TUTAJ.

Więcej informacji: Międzynarodowe widowisko "Funny Balls Show"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1219 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39