The White Bear Coffee z nową kawiarnią w Suwałkach. To już drugi lokal w tym mieście

2024.05.16 13:56
Pod koniec kwietnia drzwi dla gości otworzył lokal przy ulicy
Chłodnej 10, znajdujący się w ścisłym centrum miasta. W dwa lata od otwarcia pierwszej kawiarni franczyzowej w 70-tysięcznych Suwałkach, jej właściciele zdecydowali się na rozszerzenie działalności.
The White Bear Coffee z nową kawiarnią w Suwałkach. To już drugi lokal w tym mieście
Fot: Materiały prasowe

Białostocki "misiek" zaprasza do drugiego lokalu w mieście nad Czarną Hańczą

Sieć the White Bear Coffee powstała w 2019 r. w Białymstoku i liczy obecnie 17 kawiarni, m.in. w Warszawie, Łodzi, Krakowie czy Lublinie. Na rynku działa także rzemieślnicza palarnia kawy, sklep stacjonarny i sklep internetowy marki the White Bear.

– Popularność the White Bear Coffee przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. W ciągu roku tłumnie odwiedzają nas mieszkańcy Suwałk, w sezonie wakacyjnym dołączają do nich także turyści. Nasi goście
doceniają wyjątkowy klimat, rzemieślniczą kawę i dobrą obsługę. Możemy śmiało powiedzieć, że obecnie jesteśmy jednym z najciekawszych miejsc na gastronomicznej mapie tego regionu – mówi Mateusz Hołubowicz, franczyzobiorca.

Oferta suwalskich kawiarni to kawy klasyczne i przelewowe, sezonowe menu, lemoniady, herbaty, soki oraz ciasta i słodkości. W menu nie zabrakło także kanapek, deserów śniadaniowych i rzemieślniczych lodów marki the White Bear Ice Cream. Do tego u Miśka można zaopatrzyć się w akcesoria do parzenia kawy, kosmetyki kawowe, miody, kubki i filiżanki.

- Suwalskie kawiarnie to doskonały przykład na to, w jaki sposób franczyzobiorcy the White Bear Coffee mogą szybko skalować swój biznes. Okres dwóch lat wystarczył, aby marka zyskała dużą rozpoznawalność i zdobyła stałe grono gości. Mamy nadzieję, że kolejni właściciele, tak jak Justyna i Mateusz, zdecydują się na ten krok – mówi Łukasz Kaliciński, współwłaściciel sieci.

Agata Rosińska
24@bialystokonline.pl

1095 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39