Tłumy osób na Targach Książki. Przed nami weekend z literaturą

2017.04.22 08:09
Spotkania z Katarzyną Bondą, Filipem Springerem oraz profesorem Jerzym Bralczykiem - to główne sobotnie (22.04) wydarzenia Targów Książki w Białymstoku.
Tłumy osób na Targach Książki. Przed nami weekend z literaturą
Fot: Anna Dycha

Impreza, która rozpoczęła się w piątek, odbywa się w Białymstoku już po raz szósty. Wczoraj w Operze i Filharmonii Podlaskiej można było spotkać m.in. pisarza Grzegorza Kasdepke, Daniela Mizielińskiego (współautora m.in. "Map") czy Tomasza Samojlika (autora komiksów m.in. o ryjówce Dobrzyku). Wieczorem zaś na scenie przy Odeskiej wystąpiła Julia Pietrucha - promowała swą debiutancką płytę "Parsley".

A dziś na targach pojawi się Filip Springer (autor m.in. książek "Miedzianka", "13 pięter", "Miasto Archipelag"), pochodząca z Hajnówki "królowa polskiego kryminału" Katarzyna Bonda (autorka takich książek jak "Pochłaniacz", "Czerwony pająk" czy "Okularnik") czy profesor Jerzy Bralczyk (autor m.in. książki "500 zdań polskich").

Swoje najnowsze publikacje podpisywać będą też np. Bożena i Jan Walencikowie, Julita Bator, Grzegorz Kasdepke, Jan Kamiński czy Andrzej Lechowski.

Impreza przyciągnęła wiele osób, na stoiskach mogły one skorzystać z rabatów na książki. Targi potrwają do niedzieli. Patronujemy imprezie.

Program: VI Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

683 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39