POLECAMY
Kolejny występ grupy ŻBIK przed nami. Kabareciarze zaplanowali go na środę (15.02) w Famie.
ŻBIK to grupa kilku młodych ludzi zajmujących się improwizacją komediową. Na poczekaniu, wspomagani pomysłami i sugestiami widzów, tworzą zupełnie spontaniczne i niepowtarzalne scenki. Wszystko jest wymyślone na bieżąco i całkowicie zaimprowizowane. Całość jest zachowana w granicach bardzo szeroko pojętej przyzwoitości. Wieczór komediowych improwizacji już 15 lutego w kawiarni Fama. Początek o godz. 19.00. Portal BiałystokOnline patronuje imprezie. Wygraj bilety: Konkurs Zobacz też: ŻBIK - komediowe improwizacje
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Aktualności 18:10
Aktualności 16:00
Nauka 16:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Aktualności 14:00
Dom 13:40
Aktualności 13:21
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji