To historia znana jak świat. Długoletni związek staje w obliczu kryzysu. Co dalej?

2024.03.14 20:35
W relacjach międzyludzkich każdy człowiek może napotkać moment w życiu, gdy przyszłość dwóch bliskich sobie osób staje pod znakiem zapytania. Pojawia się wtedy pytanie: czy zakończyć tę relację, czy może spróbować na nowo ją odbudować? Taką historię przybliżają bohaterowie spektaklu "Kto ma Klucz".
To historia znana jak świat. Długoletni związek staje w obliczu kryzysu. Co dalej?
Fot: Materiały organizatora

Spektakl "Kto ma Klucz" to głęboko poruszająca historia o dojrzałej miłości, która staje w obliczu kryzysu. Głównymi bohaterowie są Kobieta (Emilia Komarnicka-Klynstra) i Mężczyzna (Stefano Terrazzino), którzy znajdują się w punkcie, w którym muszą zastanowić się, czy ich długoletni związek jest jeszcze tym, czego potrzebują. To uniwersalna opowieść, która dotyka tematu relacji, zarówno małżeńskich, partnerskich, przyjacielskich, jak i zawodowych. To sytuacja, która może spotkać każdego z nas.

W trakcie spektaklu bohaterowie muszą podjąć decyzję czy rozstać się, a może podjąć ostatnią próbę zrozumienia, co się z nimi dzieje i kim chcieliby dla siebie być. W tej podróży towarzyszy im trzeci bohater - Zmiana (Sara Janicka), symbolizująca stały element w życiu każdego człowieka. Pytanie "Kto ma Klucz" staje się metaforą poszukiwania głębszego zrozumienia dla siebie i dla partnera.

Sztukę "Kto ma Klucz" będzie można zobaczyć w niedzielę (17 marca) na scenie Nie Teatru.

Więcej informacji: Spektakl "Kto ma Klucz"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl
1535 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39