To jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2024 roku. Nadchodzi przedpremiera w Forum

2024.01.25 08:59
Wielkimi krokami nadchodzi przedpremierowy pokaz filmu "Bracia ze stali" w Kinie Forum. Produkcja przedstawia losy braci, których ojciec marzy, aby jego synowie odnieśli sukces w wrestlingu. "Bracia ze stali" to najnowsza produkcja studia A24, odpowiedzialnego m.in. za Oscarowy "Wszystko wszędzie naraz".
To jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2024 roku. Nadchodzi przedpremiera w Forum
Fot: Kadr z filmu "Bracia ze stali"

Pokaz przedpremierowy filmu "Bracia ze stali" odbędzie się w sobotę (27 stycznia) w Kinie Forum.

"Bracia ze stali"

"Bracia ze stali" przedstawia historię rodziny Von Erich, której patriarcha, surowy teksański ojciec i głowa rodu marzy o tym, by jego synowie odnieśli sukces w wrestlingu, czego sam nie zdołał osiągnąć. Za kulisami tych popularnych wrestlingowych widowisk, które w latach 80. podbiły serca Ameryki, kryją się jednak brutalne treningi, złamane charaktery, przekreślone marzenia i poturbowane braterskie relacje.

Rodzicielskie ambicje okazują się przekleństwem dla synów, a na Von Erichów spada cios za ciosem. W miarę jak kariera wrestlingowa rozwija się, bracia zaczynają dostrzegać ciężar, jaki niesie ze sobą życie w świetle reflektorów. Kiedy stają się niezwyciężonymi gwiazdami ringu, odkrywają, że prawdziwa walka toczy się w ich własnym domu, który przekształca się w arenę życiowej batalii.

Film "Bracia ze stali" to najnowszy przebój studia A24, odpowiedzialnego m.in. za produkcje takich hitów jak "Ex Machina", "Wieloryb", "Lady Bird", a także Oscarowego "Wszystko wszędzie naraz". W rolach głównych "Bracia ze stali" występują Zac Efron, Jeremy Allen White, Harris Dickinson, Stanley Simons i Holt McCallany.Więcej informacji: Pokaz przedpremierowy: "Bracia ze stali"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1021 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39