Tor Białystok. Jakie atrakcje czekają na kierowców w grudniu?

2021.12.02 10:15
To, że w kalendarzu mamy grudzień, nie oznacza, że Tor Białystok zapada w zimowy sen. W najbliższym czasie na wspomnianej motoarenie odbędą się swobodne jazdy samochodowe i jazdy z pomiarem czasu, a ponadto do skutku dojdzie kolejna runda STAG SMB.
Tor Białystok. Jakie atrakcje czekają na kierowców w grudniu?
Fot: BOSiR

Powoli rozpoczyna się najtrudniejszy okres dla kierowców. Niższe temperatury oraz opady śniegu sprawiają, że na drogach robi się ślisko i niebezpiecznie. Jeżeli ktoś nie czuje się komfortowo, prowadząc samochód w takich warunkach, może podszkolić swe umiejętności jazdy autem na Torze Białystok. Na mieszczącej się przy ul. Ciołkowskiego motoarenie prowadzone są bowiem swobodne jazdy samochodowe, które do nauki radzenia sobie za "kółkiem" przy gorszej pogodzie nadają się znakomicie. Tego typu sesje organizowane są we wtorki i czwartki w godz. 12.30-13.30 i 14.00-15.00. Na trening należy zgłaszać się 30 minut przed jego startem.

W najbliższą niedzielę (5 grudnia) na Torze Białystok odbędą się też z jazdy z elektronicznym pomiarem czasu. Specjalny system pozwala precyzyjnie określić czas przejazdu auta na wyznaczonej trasie, dzięki czemu jest to świetna propozycja zwłaszcza dla tych kierowców, którzy poszukują adrenaliny w postaci prędkości i precyzji. Jazdy zaplanowane są w dwóch rundach. Pierwsza odbędzie się w godz. 10.00-12.00, a druga w godz. 13.00-15.00.

Warto podkreślić, że jazdy z pomiarem czasu to też idealny sposób na trening przed 36. Imprezą Samochodową Barbórka 2021, która będzie VII rundą STAG Samochodowych Mistrzostw Białegostoku. To wydarzenie zorganizowane zostanie 11 grudnia na arenie przy ul. Ciołkowskiego oraz w nowej lokalizacji, która do momentu zamknięcia listy zgłoszeń jest tajemnicą. Zapisy przyjmowane są do 9 grudnia do godz. 15.00.

Co ciekawe, wizytę na Torze Białystok można przekazać również w prezencie. Zarządzający obiektem BOSiR ma w ofercie specjalne vouchery podarunkowe na swobodną jazdę samochodową, a w sezonie także na motocyklową lub gokartową.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1553 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39