Torebka od słynnego projektanta za 50 zł. Trwa akcja konkursowa

2016.03.15 13:15
Zegarki, biżuteria, portfele, karty prezentowe, a na koniec luksusowa torebka od projektanta - takie nagrody mogą wygrać klienci białostockiej galerii. Do wzięcia udziału wystarczy 50 zł.
Torebka od słynnego projektanta za 50 zł. Trwa akcja konkursowa
Fot: pixabay.com

Centrum handlowe Atrium Biała w Białymstoku przygotowało akcję konkursową dla swoich klientów. Za prawidłowe rozwiązanie zadań konkursowych codziennie można wygrać upominki, m.in. zegarki, biżuterię i portfele marki Michael Kors, Wittchen, Apart, Kenzo, Boss czy Daniel Wellington, oraz karty prezentowe.

– Każda z kobiet marzy o choćby najdrobniejszym dodatku sygnowanym nazwiskiem światowej sławy projektanta mody. To marzenie będzie mogło się ziścić! - zachęca Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

Nagrodami głównymi są torebki światowych marek Gucci i Louis Vuitton.

By przystąpić do konkursu, należy zrobić zakupy za co najmniej 50 zł w sklepach biorących udział w akcji. Po otrzymaniu kuponu z kodem kreskowym trzeba zarejestrować się oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy w miejscu specjalnie do tego przeznaczonym.

Akcja potrwa do 20 marca, w godzinach otwarcia centrum handlowego, a jej finał, o godz. 15.00, poprowadzi aktorka Katarzyna Cichopek.

Ewa Reducha
ewa.r@bialystokonline.pl

1128 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39