Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 27-latka. Sprawa jest bardzo tajemnicza

2017.02.09 14:53
Dawida Gajewskiego, ostatnio widzianego pod koniec stycznia, poszukiwało wiele osób. Niestety 27-latek nie żyje, a jego pogrzeb odbędzie się w piątek (10.02).
Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 27-latka. Sprawa jest bardzo tajemnicza
Fot: freeimages.com

Dawid Gajewski ostatni raz widziany był 25 stycznia o godz. 22.00 w sklepie przy ul. Blokowej w Białymstoku. Później nie dawał już znaku życia.

W poszukiwania zaangażowało się wiele osób - rodzina rozsyłała informacje za pośrednictwem Internetu, w mieście pełno było także plakatów informujących o zaginionym mężczyźnie.

Niestety krążące od kilku dni nieoficjalne informacje o śmierci Dawida Gajewskiego okazały się prawdą, a jego pogrzeb odbędzie się w piątek (10 lutego) o godz. 14.00 w kościele Św. Maksymiliana Kolbego w Białymstoku.

Sprawa jest tajemnicza. Pytana o szczegóły sprawy podlaska policja odmawia odpowiadania na jakiekolwiek pytania dotyczące Dawida Gajewskiego, odsyłając do prowadzącej śledztwo w tej sprawie Prokuratury Okręgowej w Białymstoku.

- Nie udzielamy żadnych informacji w tej sprawie, być może coś więcej będzie wiadomo w przyszłym tygodniu - mówi jej rzecznik Łukasz Janyst.

Nieoficjalnie mówi się o zabójstwie.

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl

1746 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39