Transport na lotnisko - Bagiński Bus Białystok

dodane dnia: 2017-05-17 przez: Przewóz Osób Mikrobusem Bagiński Dariusz
Termin promocji: 2017-05-17 - 2027-05-17
Jeśli musisz dojechać na lotnisko i nie masz czym, nasza firma pomoże Ci rozwiązać ten problem. Gdy środki komunikacji publicznej nie są dla Ciebie wystarczające, a bilet lotniczy masz już w kieszeni, w firmie Bagiński Bus komfortowo i bezpiecznie (a przede wszystkim: na czas) dostarczymy Cię na lot.

Oto nasza propozycja: https://baginskibus.pl/przewozy-do-niemiec/transport-na-lotnisko/

Transport na lotnisko – dla grup i pasażerów indywidualnych

W naszej flocie jeżdżą zarówno busy, jak i samochody osobowe. Dlatego zapewniamy transport na lotnisko dla:
- zorganizowanych grup – autami osobowymi dla grup max. 4-osobowych lub busami dla większych grup,
- pasażerów indywidualnych – oferujemy przejazdy w standardzie VIP dla tych, którzy ponad wszystko cenią sobie w podróży luksus i najwyższy komfort.

Z nami podjedziesz pod same drzwi lotniska, jak też odbierzemy Cię (lub Was) spod wskazanego miejsca. Nasze busy wyposażone są w dostęp do bezprzewodowego internetu, więc w czasie podróży możesz zająć się swoimi pasjami.

Każde lotnisko w kraju i Niemczech

Jesteśmy firmą z Białegostoku, ale o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Dlatego jeśli potrzebujesz transportu na lotnisko, dowieziemy Cię do każdego portu lotniczego na terenie Polski lub Niemiec. Istniejemy dla Twojej wygody – z nami na pewno zdążysz na swój lot, a do tego oferujemy miłą atmosferę w trakcie podróży całkiem gratis.

Czy będzie to Warszawa Okęcie, czy Frankfurt-Hahn, dzięki transportowi na lotnisko z firmą Bagiński Bus zawsze przeżyjesz swoją podróż tak, jak chcesz – wygodnie, bez stresu i problemów. Już dziś zamów nasze komfortowe busy lub jeden z luksusowych samochodów osobowych. To Ty decydujesz, jak będzie wyglądać Twoja podróż.

610 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39