Truskolaski zarzuca Sasinowi piractwo na podlaskich drogach

2023.08.28 13:52
Poseł PO i kandydat nr 1 na podlaskiej liście partii w zbliżających się wyborach parlamentarnych zdobył się na uszczypliwość pod adresem swojego - jak wiele wskazuje - głównego kontrkandydata. Poszło o piractwo na podlaskich drogach.
Truskolaski zarzuca Sasinowi piractwo na podlaskich drogach
Fot: MN
Krzysztof Truskolaski

- Patrzcie jak Jacek Sasin jeździ po podlaskich drogach. Na sygnałach, z obstawą policji, pędzi nie patrząc na bezpieczeństwo mieszkańców. Gdzie on tak się spieszy? Na Biesiadę Miodową w Kurowie... Czy każdy kandydat PiS będzie tak się woził? Przypominam hasło PiS to "Bezpieczna przyszłość Polaków" - powiedziała "jedynka" na podlaskiej liście PO w wyborach parlamentarnych Krzysztof Truskolaski.

PiS swoich kandydatów do Sejmu i Senatu ma ogłosić dopiero 5 września. Wszystko jednak wskazuje, że to nie Dariusz Piontkowski (jak w 2018 roku), ale coraz częściej goszczący na Podlasiu, były wicepremier Jacek Sasin będzie nr 1 na podlaskiej liście w wyborach do izby niższej.

Stąd też drogi obydwu polityków - zarówno Sasina jak i Truskolaskiego dosłownie zbiegają się na różnych imprezach, których zwłaszcza w ostatni wakacyjna weekend nie brakowało w województwie podlaskim.

Kamil Pietraszko
24@bialystokonline.pl

1085 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39