POLECAMY
Pod pracującymi na rusztowaniu mężczyznami zawaliła się platforma. Trzech pracowników nie żyje - kolejny wypadek przy budowie centrum Plaza w Suwałkach.
To już trzeci wypadek w lutym na budowie centrum handlowo-rekreacyjnego w Suwałkach. W środę (24.02) w powstającej przy ulicy Dwernickiego Plazie, pod pracującymi na rusztowaniu mężczyznami zawaliła się platforma. Czterech pracowników w wieku od 26 do 40 lat spadło z wysokości około 14 metrów na betonową posadzkę. Mimo podjętej akcji reanimacyjnej dwóch z mężczyzn zmarło na miejscu. Pozostali dwaj, karetką zostali przewiezieni do szpitala. Tam zmarł trzeci z pracowników. Jak podaje Marek Skutnik z Podlaskiej Policji, w tej chwili policja i Państwowa Inspekcja Pracy pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności i przyczyny tej tragedii.
E.S.
24@bialystokonline.pl
Aktualności 18:10
Aktualności 16:00
Nauka 16:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Aktualności 14:00
Dom 13:40
Aktualności 13:21
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji