POLECAMY
"Przeszczep dalej!" hasłem konferencji na temat transplantologii i handlu narządami, która we środę, 21 marca odbędzie się na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Konferencja jest okazją, aby wysłuchać opinii specjalistów z różnych dziedzin na temat transplantologii, sytuacji w Polsce i w naszym regionie, istoty oświadczeń woli, a także handlu narządami, sytuacji prawnej lekarzy i ich odpowiedzialności. Przedstawione zostaną poglądy z perspektywy zarówno medycznej, moralnej, jak i prawnej. Wystąpienia będą podzielone na dwa panele: transplantologia, który rozpocznie się o godz. 14 i handel narządami - początek o godz. 15.30. Konferencja odbędzie się na auli 1.7 przy ul. Szpitalnej 37. Organizatorami wydarzenia jest Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Białystok i Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Białystok.
MAG
24@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.23 16:10
Kultura i Rozrywka 2026.06.23 16:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.23 14:00
Aktualności 2026.06.23 13:50
Aktualności 2026.06.23 13:27
Biznes 2026.06.23 13:00
Nauka 2026.06.23 12:36
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji