Tydzień Otwarty w Akademii Teatralnej. Oprowadzanie i konsultacje online

2020.04.21 07:56
Jeżeli zawsze chciałeś zostać aktorem i pociąga Cię teatr, zajrzyj do białostockiej Akademii Teatralnej. W związku z pandemią koronawirusa Tydzień Otwarty organizowany jest w internecie.
Tydzień Otwarty w Akademii Teatralnej. Oprowadzanie i konsultacje online
Fot: Marta Siergiej

Akademia Teatralna przygotowała mnóstwo niespodzianek, m.in. zwiedzanie zakamarków pustej szkoły, warsztaty on-line z wykładowcami, konsultacje dla kandydatów na studia on-line, wykład o teatrze plastycznym. Pracownicy wyjaśnią, czym jest ttl. Studenci uczelni zaprezentują najlepsze etiudy i otworzą tymczasową poradnię studencką. A to jeszcze nie wszystko.

Tydzień Otwarty potrwa w dniach 25-30 kwietnia. Jeśli chcesz poznać uczelnię, warto dołączyć do wydarzenia na Facebooku, śledzić Instagram oraz stronę internetową.

Na początek prorektor Marta Rau oprowadzi po najciekawszych zakamarkach szkoły – zrobi to oczywiście w jednorazowych rękawiczkach. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 12.00.

Marta Rau opowie o pięknym, zabytkowym budynku i pokaże jego najskrytsze zakamarki, do których na co dzień wolno wchodzić tylko wtajemniczonym: magazyn lalek czy kulisy Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego. Zobaczysz, gdzie się uczą młodzi aktorzy, reżyserzy i studenci technologii teatru lalek, gdzie odpoczywają i jedzą posiłki i do czego służy im tzw. tramwaj.

W programie Tygodnia Otwartego są także m.in. spotkanie online z Konradem Dworakowskim, który opowie o współczesnych inspiracjach teatru lalek czy konsultacje online dla kandydatów na studia z aktorką Łucją Grzeszczyk.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1238 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39