Ukradła 70 kobiałek truskawek. Szukano jej prawie miesiąc

2018.06.19 09:56
70 kobiałek truskawek ukradła kobieta, która miała te owoce sprzedawać. Kiedy została zatrzymana przez mundurowych była pijana w sztok. 43-latka już usłyszała zarzut, za który teraz odpowie przed sądem.
Ukradła 70 kobiałek truskawek. Szukano jej prawie miesiąc
Fot: pixabay.com

Chciwość nie popłaca, o czym przekonała się pewna sprzedawczyni truskawek.

Funkcjonariusze z drugiego białostockiego komisariatu, zatrzymali kobietę, która przywłaszczyła 70 kobiałek z truskawkami oraz wagę elektroniczną o łącznej wartości blisko 2 tys. złotych.

- Z informacji zebranych przez mundurowych wynika, że pokrzywdzony mężczyzna zatrudnił 43-letnią kobietę do sprzedaży truskawek na stoisku przed jednym ze sklepów w Białymstoku. Kiedy w ciągu pierwszego dnia pracy próbował się z nią skontaktować telefonicznie, pracownica nie odbierała telefonu. Właściciel postanowił sprawdzić, czy jest wszystko w porządku. Gdy przyjechał pod sklep zobaczył, że na miejscu nie ma ani kobiety, ani truskawek, które miała sprzedawać - podaje Komenda Miejska Policji w Białymstoku.

Pomimo tego, że mężczyzna nie znał danych osobowych kobiety, to kryminalni prowadzący sprawę ustalili, kto mógł się dopuścić kradzieży, a następnie zatrzymali winowajczynię.

43-latka w chwili zatrzymania była kompletnie pijana. Badanie wykazało, że miała blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut, za który teraz będzie się tłumaczyć przed sądem.

Paulina Górska
24@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
1483 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39